Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nektek mi hiányzik a netes...

Nektek mi hiányzik a netes szolgáltatások közül, vagy milyen program az, amit szívesen használnátok, de még nincs elkészítve?

Figyelt kérdés
Egész jól tudok programozni több nyelven, és szeretnék valami olyan programot, webes szolgáltatást stb. létrehozni, mint a Facebook vagy a Google. Ha valakinek van kreatív ötletetek, vagy csak simán, mi hiányzik a neten, programskálán, az írjatok nekem privát üzenetet!

2013. aug. 14. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan jol tudsz programozni, akkor egy olyan alkalmazas, ami reggel megfozi a teat, elkuldi a telefonomra az engem erdeklo hireket, megfozi az ebedet, delben megmelegiti es mellesleg megirja helyettem a munkahelyen az aznapi kodomat, leteszteli, kommenteli es UML-ben dokumentalja, valamint csipog egyet, ha a fonok lejon az emeletrol, hogy ne lassa, hogy az asztalra dolve alszok.
2013. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írj olyan programot ami megdönti a Google részvényeit, és új jobb! keresőszolgáltatást indítasz
2013. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Nem arra gondoltam, hogy lustává tegye az embereket, hanem segítse őket és könnyebbé tegye az életüket. (pl: Google).

2. válaszoló: Attól, hogy megdöntsem a Google részvényeket távol állok. Egyébként olyanra gondoltam, hogy ahol piaci rés kínálkozik azt betöltő program, szolgáltatás, weblap stb. Az, hogy jobbat csináljak, kb lehetetlen ugyanis ők elég sok ideje csak ezzel foglalkoznak, és nekem (legalábbis eddig) nem volt semmi problémám a keresőjükkel.

2013. aug. 14. 13:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Most ingyen adjunk egy milliokat ero otletet? :)
2013. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SimkoL ***** válasza:

Az üzemeltetéssel foglalkozó fórumokon - pl. PC Fórum - merülnek fel kérdések. Én is írtam már - [link] - megoldásként programot - majd iszunk rá egyet alapon.

Hidd el nem fogod megváltani a világot :) - én sem ilyenekből élek.

2013. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, a gyakorin nagy hasznot hozna, ha lenne egy program, ami figyeli ezt a kategóriát, ha megjelenik egy újabb "milyen programozási nyelvet kezdjek tanulni" kérdés, automatikusan belöki a sablonválaszt, hogy ez nyelvfüggetlen, de például... Persze fontos a kivételkezelés, ha valaki véletlenül épp specifikus feladathoz keresne programnyelvet. :)
2013. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha hiszed, ha nem, szembesültél a programozókat leginkább foglalkoztató kérdéssel. Ugyanis minden programozó - akibe szorult minimális ambíció - legalább egy héten egyszer felteszi magának ezt a kérdést.

Ezt figyelembe véve eléggé vicces, hogy épp programozókat kérdezel erről, mert hát hülyék lennénk a kezedbe adni az aranytojást adó tyúkot, amikor mi is felhasználhatjuk :D

2013. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!