Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A Windows 7 támogat 4GB...

A Windows 7 támogat 4GB memóriát (RAM-ot)?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 17:36
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Kedves kérdező !


A win 7 Támogatja a 4 GB RAM-ot 64 Bites Win7 Operácios Rendszerrel, a 32 Bites Operácios rendszer 3GB ramot Olvas



Kicsit segitsek


PL: Windows Ultimate x86


Windows Ultimate x64



x64 =64 bit ( ez képes 4gb ramot olvasni )


x86 = 32bit ( ez 3 GB ramot képes olvasni )


Én a 64 bites operácios rendszert ajánlom


Persze ha a processorod is 64 bites:) külömben lassu lesz a rendszered

2011. febr. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

xp esetén 3.25, win7 esetén 4gb-ig támogatja (32 bites).

64 bitest nem tudom meddig de nem hinném hogy 30 vagy még több giga ramot teszel a gépbe (főleg a költségeit tekintve, meg ha tudnád mit akarsz nem kérdezed itt meg :D )

2012. jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Amit itt írtatok jól értem? A 32 bites, win7 - es kisgépbe lehet cserélni ramot 4 gigásra, gyorsabb lesz az oldalak betöltése?

Nagyobbat teljesen felesleges...

2014. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A kérdésére válaszoljatok már ti értetlen banda! Kedves kérdező igen támogatja a 4gb ramot abban az esetben ha a processzorod támogatja a pae támogatást illetve azt az op rendszereden aktiválod ! A pae támogatás 36 bit szóval bőven belefér a 4gb ram illetve ennél több , ( de csak ebben az esetben, mert hiába van e nélkül a pae aktiválás nélkül 4gb ramod, nem fogja látni mert a vidikarit is levonja belőle ! [link] tessék itt a link a pae aktiválásához
2015. máj. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!