Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet megoldani a Game...

Hogy lehet megoldani a Game Maker 8 ban hogy a játék végén a játék során elért pontjaid alapján egy high scorte adjon ki?

Figyelt kérdés
Na az van hogy egy olyan játékot készítek hogy van a pálya ott vannak az ellenségek akik téged üldöznek és be kell érni a célba mielőtt elkapnának. Ezt fel akarom dobni azzal hogy a pályán vannak pontok amiket össze lehet szedni és a játék végén kiadná a high scorte. Csak nem tudom hogy lehet megoldani hogy az összes pontot nézze nem csak azt a pályát. Fontos lenne!

2013. szept. 11. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Régen ha jól rémlik a 7-esben még volt beépített high score cucc, utána kéne nézni, hogy a 8-ban is van-e ilyen.
2013. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy tudom van csak azt nem tudom hogy az egész játék vagy csak annak a pályának a pontjait számolja. De szerintem csak a pályáét.
2013. szept. 12. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!