Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha ELTE IK proginfóra jelentke...

Ha ELTE IK proginfóra jelentkezek, akkor pontszámokban hátrány ha emelt szintű gyengébb angolom van, vagy maradjak a biztos de csak középszintűben?

Figyelt kérdés

Igen én vagyok az aki pár napja infó-fizika kérdést tett fel és bocsánat megint h nem a tökéletes kategória, de a témában jártas emberek ide járnak.


Tehát, van néhány évem érettségiig és most kell eldöntenem hogy mire készülök fel. Az emelt érettségi angolból azért kellene mert ha elérem a 60%-ot akkor lesz nyelvvizsgám. Viszont ha nem járok be emelt-felkészítőre akkor marad ugye a középszintű érettségi angolból + mellé külön megcsinálom a nyelvvizsgát.


Középszintű érettségin teljesen biztos hogy magasabb százalékot érnék el, és konkrétan ez a kérdésem: pontszámokkal melyikkel járok jobban? Esetleg van az a lehetőség, hogy angolból tehetek közép és emelt szintűt is, így a gyengébb emelt mellé lenne egy jó közép is. Így esetleg elérhetek több pontot?


Nagyon megköszönném ha még ebben a kérdésben segítenétek. Üdv


2013. okt. 15. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsit számít az angol érettségi a pontszámban, ezt akár a felvi.hu-s kalkulátorral le is ellenőrizheted. (Duplázásnál abszolút semmit.)


Egyébként ha ahhoz a minimális pontszámhoz küzdeni kell, akkor meg fogsz szenvedni az egyetemmel.

2013. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mindegy, hogy angol vagy nem angol, de ha nem érnéd el bármelyik kombinációban ennek a szaknak a pontszámát, akkor el se tudod végezni, szóval kár lenne sírni, hogy nem vettek fel
2013. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Egy kicsit túlreagáltam ezt a pont-dolgot csak, ha nem számít sokat az angol :)


Köszönöm, üdv

2013. okt. 16. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!