Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Minecraft kliens programozás...

Minecraft kliens programozás problem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Minecraft klienset szeretnék programozni, de nem tudom mit kell tennem. Milyen programmal tudom programozni? Milyen ismeret kell hozzá? Sok választ várok.
2013. okt. 18. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az biztos, ha programozni akarsz, akkor Java-ban kell tenned, mivel Minecraft-ról van szó.
2013. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok és mivel sok választ vársz (trolololo), itt a másik válasz:

Eclipse vagy Netbeans, Java programozási nyelves változata, de előtte meg kell tanulnod Java-ban programozni, meg, hogy konkrétan mit akarsz, majd utána nézni a neten. Egyébként már én is próbálkoztam többnyire eredménytelenül. Ja, és mivel a Minecraft JWGL apit használ, azt is meg kell tanulnod.

2013. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha semmilyen programozási ismeretekkel nem rendelkezel akkor ez végképp nem neked való.
2013. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!