Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ismer valaki Sockets-hez...

Ismer valaki Sockets-hez hasonló Pascal networking unit-ot, ami jól működik arm-linux targeten?

Figyelt kérdés

Igazából bármilyen sockets képességeivel rendelkező networking unit jó lenne, mert a legtöbbet lehet fordítani arm-linux-ra.


annyi, hogy send és receive parancs legyen amivel pointereket lehet küldeni, és fogadni.



2013. dec. 8. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Arm-on ne pascal-ozzál, légyszí!
2013. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tosz mer mír ?!
2013. dec. 8. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert nem arra lett kitalálva. Futni fut, de ennél még jóval többet fogsz szopni később, ha ezen a vonalon mész tovább.

Valami nem dos-hoz íródott igazi multiplatform nyelvvel kéne indulnod...namind1. Sz'al majd tartsd észben, hogy: én szóltam!

2013. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mester :D


szóóóóóóóval, sockets helyett arm-linux-ra ? valaki ?

2013. dec. 8. 21:48
 5/6 ejbenjaro ***** válasza:
[link] ez alapján az LNet consol-os, nem vizuális, komponense működik arm-en, de optimalizáció nélkül kell fordítani. Ha mégsem menne, tehetsz egy próbát az ararat synapse csomaggal is, de arról nincsen információm, hogy az arm platform támogatott lenne bármilyen szinten is.
2013. dec. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, teszek egy próbát az lnet-tel :) synapse szerintem nem mûxik arm-en, pedig jó lenne a httpsend miatt :)
2013. dec. 9. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!