Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Java vagy C# programozást...

Java vagy C# programozást tanuljak?

Figyelt kérdés
Az elsődleges szempont,hogy a jövőben is használható legyen, legalább 4-5 évig és mobil platformokra is jól passzoljon.

2013. dec. 26. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Android vagy Windows Phone? (IOS szóba sem került?)
2013. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

akkó' java


de tudsz ám programozni? mert ne azzal kezdd..

2013. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem a mobillal kezdenem, de olyasvalami kell ami kesovbb is megállja a helyet a kutyuvilagban.
2013. dec. 26. 23:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha eleve kütyüvilág a célod, akkor Java-val jársz jobban. Android elég elterjedt, és Google Glass/TV esetén is erre az alapra építkezik. Aztán ott vannak a beágyazott rendszerek (Set-top boxok), régebbi telefonok, ezek is általában Java alapúak.
2013. dec. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mono, Xamarin és dot42 óta a c# is megy mindenen...

Én c#-ot ajánlom.

2013. dec. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: az lehet, csak Xamarin nem ingyenes, és ha valaki el akarna helyezkedni a tudásával, alighanem hátrányban lenne a "natív" fejlesztőkhöz képest. Mint nyelvet én is C#-ot szeretem jobban, de itt nem tudnám ajánlani az MS-irányt.
2013. dec. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek OOP alapok, akkor előbb ott kellene kezdeni valamit.
2013. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Webfejlesztést meg PHP-t valamilyen szinten tanultam(php 24 óra pl. megvolt mondhatni simán), de mobilkütyü irányban akarok mozogni a későbbiekben.
2013. dec. 27. 19:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Én meg Brad Pitt. A vágyakon túl gyúrni is kellene skills témában, 4-5 évig...
2013. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
PHP azért nem akkora durranás, mert elég egyszerű a nyelvezete. Speciel én is a Java-t ajánlom (az Android miatt), de ha még nincsenek meg az OOP alapok...
2013. dec. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!