Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Junior, illetve egyetem alatt...

Junior, illetve egyetem alatt dolgozó szoftverfejlesztők, mennyit kerestek havonta nettó és milyen nyelven programoztok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Főleg Java és C#, fizu kb nettó 150-től kezdődik, ha kifogsz egy jó helyet, akkor akár félmillió.

(csoporttársam dolgozik, én nem)

2014. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez több mindentől is függ, először is főleg a nagy cégek 0 tapasztalattal először csak gyakornoknak vesznek fel, nem juniornak, kisebb cégek (vagy ha van már gyakorlatod nagyobbak is) felvesznek juniornak, de azért a kezdő fizetés általában nincs az egekben.

Ha például egyetemre jársz mellette, akkor a szempont a munkahely rugalmassága meg hogy ha részmunkaidőben vagy általában az is ront a dolgokon. Tényleg változó a skála, van olyan ismerős, aki a 100-at nem kapja meg, de így teljesen kezdő programozónál a havi 200-nál magasabb fizetés nem jellemző. De ha ügyes vagy akkor hamar továbbléphetsz.

2014. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 iostream ***** válasza:

Pont, hogy a nagy cégek hajlamosak 0 tapasztalattal is alkalmazni diploma előtt álló vagy egyetemről frissen kiesett embereket, és a kisebbek nem szívesen (ez teljesen logikus, a nagyoknak van erőforrása befektetni a friss emberbe, ami hosszabb távon megtérül, a kicsiknek ez nem adatok meg).


A fizetés meg 200 körül, hol több (például az említett multik, vagy bankok), hol kevesebb (kisebb cégek vagy szarrágó multik, sztaki vagy egyéb közszféra), és persze kevesebb, ha nem teljes munkaidő.

2014. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!