Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Személyi edzők mennyire...

Személyi edzők mennyire keresnek jól, mennyi az átlag amit egy konditeremben dolgozó személyi edző kap, és mik a feltételek, csak el kell végezni egy tanfolyamot vagy pl gimi után olyan egyetem?

Figyelt kérdés

Most hogy lassan döntenem kell mivel is szeretnék foglalkozni az életben, úgy döntöttem azzal amit a legjobban szeretek. Tehát a testépítéssel. Igaz még csak 1 éve edzek és lehet nem lesz belőle semmi, de szerintem én elég komolyan gondolom ezt, érdekel ez a sport nem csak hogy jól nézzek ki, hanem minden apróság tudni való stb.

Szóval ha elvégzem az iskolát, érdemes e lesz ezt a hivatást válaszni.....


2011. máj. 3. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak sztárügyvédek, és vannak akik az éhenhalás küszöbén vannak. Minden szakma ilyen...

Mehetsz a Testnevelési egyetemre, és elvégezhetsz egy sima egy éves tanfolyamot is. Nyilván van különbség.


Itt is, ahogy minden szakmánál 90% a kapcsolatokon, jó kommunikációs készségen, az önmenedzselésen és hasonlókon múlik.


Átlagosan 1-3000 Ft-ot keresnek egy edzéssel.

Én hobbiból csinálom, de nem tenném rá az életem.


Van egy barátom aki kőkeményen csinálja, konditermet nyitott, minden garast az élére állított, kocsi, lakás, minden összejött belőle. De kőkeményen menedzseli magát, kapcsolatokat épít, mellette jár pszichológiára is az egyetemen.

Ő 10 éve nyomja kb. Akkor is keresett havi 250-300-at, és ennek megfelelően ma is keres 600 és 1M között. De ebben már benne van az is, hogy terme is van.


Egyébként boldog boldogtalan tart személyi edzést, tehát a konkurencia nagy.

2011. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Először én is valahogy úgy szeretném hogy miután a gimit befejezem elmegyek egyetemre (vagy előtte arra tanfolyamra) és egyetem mellett vagy csak nyáron foglalkoznék azzal.

SZóval akkor nem az lenne a foglalkozásom...

2011. máj. 3. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!