Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Minecrafttal kapcsolatos...

Peti7 kérdése:

Minecrafttal kapcsolatos technikai problémám van (nem ilyen apróságok, inkább javával kapcsolatos. )?

Figyelt kérdés
Röviden annyi lenne hogy "kliens verziós" windows-ban hogy tudom bekapcsolni a minidump-okat?Ha bővebb infóra van szükség akkor kérdezzetek,ha kell akkor felrakom a logot pastebin-re.

2014. márc. 2. 22:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Indulj el errefelé: [link]
2014. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Megnéztem a minecraftforum-os liket,de az jött le belőle,hogy nem tudták megoldani.De valahogy csak meglehet nem?
2014. márc. 4. 15:38
 3/17 anonim ***** válasza:

Valamilyen megoldás mindig akad, de nyilván nem triviális és egyáltalán nem biztos, hogy megéri az effortot...


Mivel nem nagyon foglalkoztam még a kérdéskörrel így híján vagyok az ötleteknek. Itt gyakorlatilag a natív vs. virtuális téma jön előtérbe, ami nem feltétlenül kecsegtet sok jóval.

2014. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor elmondom máshogy a problémát,hátha így tudtok segíteni.:Belépek az ftb direwolf20 modpackba,elindul,és akár egyjátékosban akár többjátékosban 3-5másodpercenként belagol,mert elfogyott az a 740MB memóriája,és üríti.Ha a memóriáját 1G-re állítom akkor azt írja angolul hogy nem sikerült átírnia a mag dump-ot,mert a kliens verziós windows-ban alapértelmezésben nincsenek engedélyezve a minidumpok.Pedig van benne 4G ram,amiből valamiért csak 3.25G-t vesz észre.
2014. márc. 6. 20:02
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért "csak 3.25G -t vesz észre", mert a többit az OS maga használja, fenntartja magának; a maradékot használhatják a programok. Nem vagyok Minecraft játékos, így nem is nagyon ismerem a lelkivilágát, de a JVM beállításokat elvileg meg kell tudnod túrni, hogy több heapet ossz neki.
2014. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mit írjak be?Tudom hogy hova kell,van neki külön hely.(java arguments vagy valami olyasmi.)Meg a másik gépben 2GB ram van,és annyit is ír ki,de most nem az a fontos.
2014. márc. 7. 15:08
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja arra a -Xmx(szám)(méret)-re gondolsz?Ó azt már próbáltam de akkor se működött.Úgy emlékdzrm hogy azt írta hogy nem tudta megcsinálni a jvm-et,pontosabban nem emlékszem.
2014. márc. 7. 15:55
 8/17 A kérdező kommentje:
Megnéztem,ha beírom azt hogy -Xmx800MB akkor azt írja máris ahogy elindítom,hogy nem tudta megcsinálni a jvm-et.Alapból 740mb-t fogyaszt,csak az kevés.
2014. márc. 7. 21:41
 9/17 anonim ***** válasza:

Pedig az lesz az, csak fejből nem vágom a syntaxot.

Próbáld meg a 740m helyett az 1G/2G -t. Ügyelj a kisbetű/nagybetű különbségekre.

2014. márc. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja csak m meg G és nem MB meg GB?
2014. márc. 9. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!