Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Meglehet gazdagoni abból,...

Meglehet gazdagoni abból, hogy az unity3d programmal készített játékokat felrakom a steam ra és a google play ra?

Figyelt kérdés

Felvidéki vagyok ezért nem csak reklámokból jöhet bele a pénz.

C# ban tanulok programozni a könyv felénél vagyok.


2014. márc. 11. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De miért nem?

Látok ott olyanokat is amiknél száz ezres feletti a letöltések száma.

És nagyon egyszerűek.

2014. márc. 11. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen szemtponból egyszerűek és mennyibe kerülnek?
2014. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Olyan 4-8 euró.

És 100 k feletti letöltés.

És minden szempontból egyszerűek,de mókássak.

Elég csak felmenni a google play ra aztán megláthatod,hogy milyen derva bevételek vannak egyszerű szarságokból.

2014. márc. 11. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, meg lehet gazdagodni, viszont ez nem feltétlenül csak tudás kell. Nyilván alapvető, hogy létrehozz egy felhasználók számára is élvezhető játékot, ami nem feltétlenül egyezik meg azzal, amit te annak gondolsz. Aztán ennek hírét el kell juttatnod a felhasználókhoz, széles körben tudniuk kell róla, valamint elég vonzónak kell tűnnie ahhoz, hogy hajlandóak legyenek fizetni érte, és a te játékod válasszák a 20 millió másik helyett.

Android esetén lehet célszerűbb lenne reklámokra helyezni a hangsúlyt, vagy jól belőtt freemium modellel, a túl könnyű warez (és a platformon megszokottak) miatt.

2014. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A két marketnek külömböző az üzletpolitikája,

androidra akármilyen random dolgot megcsinálhatsz mint pl flappy bird mivel igazából itt avval kapsz pénzt ha valaki játszik vele 10 percet(reklámok) amíg a valve áruházára csak valódi játékokat kel elkészítened s ha tetszki a közöségnek akkor felkerülhet.én azt ajánlom neked csatlakozz félévog az ouyához támogatásért cserébe

2014. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Énis ezt tettem és nekem bejött.
2014. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!