Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual C#-ben ezt le tudná...

Visual C#-ben ezt le tudná nekem programozni valaki?

Figyelt kérdés

Hatalmas segítség lenne, és nagyon megköszönném.

Autóbusz/vasút/repülőjárat kiválasztás, helyfoglalás a feladat.


2014. máj. 19. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi lenne a honorárium?
2014. máj. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:
Az se mindegy, hogy mikorra kell és milyen szinten. SQL kell-e bele v. egyszerűbb fájltárolás?
2014. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha több időm lenne, megcsinálnám... ...mert imádok programozni...


...én csak azt nem értem, hogy aki a házifeladatait másoktól kéri, az miért nem megy olyan szakra, ahol nincs programozás... :-) ...vagy ez még csak középsuli? A többi osztálytársad nem csinálja meg?

2014. máj. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyetem, de csak a diploma miatt vagyok itt, utálom a programozást, aztán megyek mekibe. xdddd :DD

Egyébként szerdára kell, de probléma megoldva. :)

2014. máj. 19. 11:57
 5/9 Tengor ***** válasza:
68%
Ehhez csak gratulálni tudok. Örülök, hogy arra ment el az adóm, hogy te ott melegedj!
2014. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Minek mész olyan szakra ami eszerint nem érdekel.

2. Az előttem szólónak igaza van.

3. Hiányos,és ködös a specifikációd.

4. Ingyen miért tenne bárki,bármit is ?

5. Nem azért van programozás kategória itt hogy mások háziját csináljuk,hanem azért hogy ha valaki ELAKAD valahol egy probléma megoldása közben,segítséget nyújtsunk neki,és ne megoldjuk helyette....

2014. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mert nem akartam plusz egy évet elcseszni az újrafelvételizéssel, ezért kerestem egy olyan szakot, ami érdekel egy kicsit, illetve baromi jól lehet vele keresni, de sajnos hozzá tartozik a programozás is, amit gyűlölök.

Egy szóval nem mondtam, hogy nem fizetnék honoráriumot, akár 3000 Ft-ot is kiadtam volna, de mint említettem, a probléma már megoldva.

Köszönöm a segélyed, de nem a te adódóból tanulok, hanem anyuméból, apuméból, és a tesóim adóiból, illetve keresetéből. Szóval emiatt ne problémázz, mi is fizetünk, szóval engem IS megillet a jog, hogy tanuljak, még ha annyira nem is szeretem.

De szimplán egy programozási segítséget kértem, nem a felvételizéssel, és "ha nem akarod, ne tanuld" kategóriát.

Bocsánat a hangnemért és a stílusért, de ha nem inged, ne

vedd magadra...;)

Pacsiii

2014. máj. 19. 14:30
 8/9 Tengor ***** válasza:

Az adórendszer lénye... áhhh le se írom...

Következő szakod mi lesz? Agysebész? Azzal is elég jól lehet keresni.

2014. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem is kell leírni. A lényeg az, hogy nekem is jogom van ott lenni, ahogy neked is jogod lenne, vagy a Te gyerekednek. Vagy akárki másnak.

És igen, elképzelhető, hogy az lesz a másoddiplomám. Vagy a harmad. ;)

2014. máj. 19. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!