Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen iskolát kell el végezne...

Milyen iskolát kell el végeznem, hogy játékkészítő grafikus legyek?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam,hogy Magyarországon is vannak nagyobb cégeknek vállalatai mint például Electronic Arts Hungary meg ilyenek. Még előttem áll minden és én ezt szeretném csinálni! Köszi!

2014. jún. 12. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Crytek is van Magyarországon. Én inkább oda mennék, de amúgy a kérdésre nemtom a választ.
2014. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szakma nincsen. Meg amúgy sincs szerintem gőzöd se, hogy mondjuk hogyan néz ki valakinek egy napja, aki ilyennel foglalkozik.
2014. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Elsősorban mindenképpen az általános iskolát végezd el.
2014. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj. Ha itt teszel fel ilyen kérdést, akkor azt következtetem (csak is kizárólag én), hogy inkább olyan álomként van jelen, de tenni érte annál kevésbé.


Vannak megfelelő programok, amin gyakorolhatsz. Ne azt várd, hogy valahol (egyetemen, egyéb képzésen) szádba rágják.


Továbbá 1000 + 1000 grafikai témában otthon kell lenned. Első sorban matematikában, és azt is magas szinten. (Meg seközelíti a középiskolai szintet)

2014. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!