Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Volna kedve valakinek beszélge...

Volna kedve valakinek beszélgetni programokról és tervezgetni programokat?

Figyelt kérdés
skype vagy fb

2014. júl. 28. 22:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

első ami eszembe jutott hogy titeket nem zavar a weboldalak túlzsúfoltsága? nyiss meg egy tetszőleges weblapot amit szoktál használni, például itt a gyakorin a hozzászólás doboz. minek van ilyenkor megjelenitve a keresés, a saját menüm, a kategóriák meg minden. hozzászólás közben úgysem fogok a hardverek témára kattintani - főleg mert akkor elveszik az amit gépeltem.

de a weboldalak 99%-a ilyen

titeket nem zavar?

2014. aug. 1. 18:31
 12/19 A kérdező kommentje:

másik a programok mérete és erőforrásigénye. a minap felraktam csak kiváncsiság kedvéért chrome 1.0-t, kinyitottam benne 22 tabot. nagyjából meg is jelentek, de közben figyasztott 500M+ ramot. utána a legfrissebb chrome-al is kinyitottam ugyanazt a 22 tabot, és nagyjából 1,7G ramot fogyasztott.

tehát ahhoz hogy ugyanazokat a weblapokat nézegessem, egyre erősebb gépre van szükségem. ez normális szerintetek?

2014. aug. 1. 18:33
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem értem...

Üzenet írás közben nem kattintasz a hardverek témára, de 22 oldalt azt olvasol egyszerre?

2014. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

megint másik, hogy régebben az operációs rendszer és egy évi munka is elfért egy floppy-n. most több mint egy millió floppy kellene ahhoz hogy az oprendszert rajta tartsuk.

persze, szép és grafikus lett, meg egy csomó dolgot tud. azonban én nem használom azt a csomó dolgot akkor hát miért? viszont egy új program már nem jelenik meg régi oprendszeren, tehát kénytelen vagyok akár egyetlen felhasználói programért oprendszert frissiteni. utána meg gépet, mert a régi nem birja...

2014. aug. 1. 18:36
 15/19 A kérdező kommentje:

nyilván nem 22 tabot olvasok egyszerre. de hogy kötötted össze a 22 tabot a weboldalak bonyolultságával? én erről egy szót sem írtam. a 22 tab csak egy példa volt, ennyi erővel egy tabot is nyithattam volna, csak nem lett volna ilyen szemléletes a _memóriakülönbség_

így már érthető?

2014. aug. 1. 18:42
 16/19 anonim ***** válasza:

Tehát akkor a fejlődéssel van bajod?

Akkor miért nem kapcsolod ki a géped, és mész ki hiszti helyett focizni?

2014. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
A kérdező felvetett pár témát, és azt remélte, hogy normális válaszokat kap. Egyébként nagyon egyszerű a válasz, az erőforrás igény növekedése egyértelműen az üzletről szól. Arról hogy az ember mindig megvegye az újat.
2014. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 SimkoL ***** válasza:
Akkor dobok én fel egy témát: Sok zenelejátszót készítettem eddig, de most szeretném a legjobbat megalkotni. Minimális CPU használat, szép külső, sokféle formátum - csak kimondottan audio - Nyelvtől függetlenül lehet hozzászólni csak, hogy ne veszekedjetek hülyeségeken.
2014. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
focizni... de hát gépbúzi vagyok :D
2014. aug. 3. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!