Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ebben a programkódban mi a hiba?

Ebben a programkódban mi a hiba?

Figyelt kérdés

Egy sima két dimenziós tömböt próbálok feltölteni for ciklussal( egymásba ágyazott). És hibát dob a 15.sorra.

pastebin-->tGDTKX8g


2014. aug. 31. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt te sem gondolhattad komolyan. Írd a kódot, ne egy olyan hibaüzenetet, amire még nekünk kell rákeresni(ha valaki ebből kitalálta a hibát, annak respect)
2014. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! A fordító megmondja a hibát. Ha nem tudod értelmezni, másold be az üzenetet és segítünk.
2014. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz az indexelés. Helyesen a 15. sor: array[i,j] = int.Parse(Console.ReadLine());
2014. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
A hármasnál a pont, a többiek reakcióját nem értem.
2014. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kezdő vagyok c#-ba. C++-os dolgot próbáltam benne alkalmazni.Hibásan. A hiba kódot beírtam google-ba és semmit se hozott ki. Köszönön a válaszokat. Így már nem siránkozik a program.
2014. szept. 1. 17:41
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 Azt kérdezte hogy "Ebben a programkódban", de programkódot nem írt. Mi a tökömet nem értesz ezen???
2014. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ott volt a link a pastebin-re...

( [link]

2014. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 jé, hogy ezt így is le lehet írni és nem csak rejtvényként? Én pl sosem láttam így senkit sem linkelni, de majd kitalálok egyik haverommal egy új nyelvet amit csak mi értünk, aztán majd nem értjük hogy mit nem értesz rajta.
2014. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a probléma azzal van, hogy a GYK valamiért nem engedi simán a linket berakni a pastebin-re, tököm tudja, miért. de egyébként egy kis rejtvény minden programozóra ráfér néha. :D
2014. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha rejtvény kell, veszek egy rejtvényújságot. Gyártani is szoktam, de ezt a rejtvényt nem lett volna nagy élvezet megfejteni. Majd egyszer látogasd meg a [link] fórumjának az agyaló topikját. Ott vannak jó rejtvények. :)
2014. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!