Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual Studio 2013-ban (esetle...

Visual Studio 2013-ban (esetleg régebbiben) hogyan lehet utólag kiválasztani a programozási nyelvet, vagyis hogy melyikre integrálódjon rá jobban? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy az első indításnál ugye megkérdezi, hogy milyen nyelven használnák (vagy hasonló, sajna angolul csak prog nyelven tudok) a Visual Studio-t és itt felsorolja, hogy C#, C++; C+, General stb és az a baj, hogy véletlen rosszat választottam ki és nem tudom hogy hol módosítsam utólag. A téma utólagos módosítására rájöttem már, de a nyelv megváltoztatására nem és van különbség azért köztük.

2014. szept. 26. 19:09
 1/10 Tengor ***** válasza:
Tedd újra!
2014. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Anélkül nem lehet? Csak mert nem tudom, hogy tudod-e, de az uninstall és az install is külön-külön egy 1,5-2 óra, ami együtt kb 3-4 óra, annyi időm meg nincs, főleg nem a felügyeletére.
2014. szept. 26. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Amit kiválasztottál, az nem a programozási nyelv volt, hanem hogy melyik (régi-régi) nyelvi környezet beállításait vegye alapértelmezettnek. Ez meghatározza a gyorsbillentyűket, de használható nyelvekre nincs hatással. Beállításokon belül van lehetőséged módosítani (pontos lépéseket sajnos nem tudok, mert nem Windows előtt vagyok).

Angolul pedig kötelező megtanulni, ha nem csak alap hobbiként képzeled el a programozást.

2014. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, igen, valahogy így értettem, de azért szükség lenne az átállításokra :).

Tudom, tanulom közbe az angolt, de mivel már átnéztem a beállítások menüt oda-vissza többször is, ezért nem hiszem, hogy nem vettem volna észre ha van valami olyasmi.

Bár előfordulhat, hogy nem is ott kell, de azért nem állítanék el benne mindent, meg ilyesmi, ezért is kérdeztem előbb.

2014. szept. 27. 13:46
 5/10 anonim ***** válasza:
No most Windows alatt vagyok, '12 Express-ben a Tools->Options->Keyboard elérési út alatt tudod átállítani.
2014. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az "Environment" menüponton belül?

Mert ott egészen más beállítások vannak a Keyboard ponton belül, mint az első indításnál.

2014. szept. 27. 15:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, ott. Valóban jóval bővebb, de az "Apply the following additional keyboard mapping scheme" alatti legördülő menüből ezeket tudod kiválasztani.
2014. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát de épp ez az sajnos, hogy nem bővebb, sőt 2-3 elemmel kevesebb van itt, mint ami telepítés után ott van:

[link]

2014. szept. 27. 16:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem tudom, mire gondolsz, én ezzel találkoztam első indítás során, és amit ott megadtam, azt láttam viszont a beállításokban is.
2014. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát hasonlóval, de kicsit választékosabb volt és nem volt semmi más, csak C#, C++ stb, tehát nem volt elé írva hogy pl Visual stb.

Mondjuk lehet azért, mert ez Ultimate, de egyébként nem értek úgy hozzá, ezért kérdeztem.

Mindenesetre köszönöm szépen a válaszokat! :)

2014. szept. 27. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!