Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy készíthetnék 1 felhő...

Hogy készíthetnék 1 felhő alapú rendszert?

Figyelt kérdés

1 tárhely alapú felhő alkalmazást szeretnék írni csak jelenleg még nem tudom h-h is kéne hozzákezdeni?

Esetleg tudna vki vmi információval szolgálni?

(oltásokat ha lehet nem kérek.Pl h minek nekem ilyen,meg h miért nem használok 1 meglévőt, és h így biztos nem fogok tudni létrehozni sajátot, ha még hozzákezdeni sem tudok)Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.


2014. szept. 26. 21:05
 1/10 Tengor ***** válasza:

Bennem az merült fel, hogy hogy akarod megcsinálni, ha a Google használata nem megy?

Igazából kell egy felhőre kifejlesztett oprendszer, azt felteszed és bekonfigolod. Aztán már lehet is rá fejleszteni.

2014. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Használom a google-t de csak magáról a felhőről találok leírásokat és meglévő rendszerek ajánlását.De engem konkrétumok érdekelnek az előállítással kapcsolatban.
2014. szept. 26. 21:10
 3/10 Tengor ***** válasza:
[link] ez volt már?
2014. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz ez nem rossz.Magyar oldalakat néztem h jártasabb legyek a témában.(gyorsabb felfogás reményében)
2014. szept. 26. 21:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Épp elég nem biztonságos felhő alapú fájlmegosztó létezik így is.
2014. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bárcsak a saját szórakoztatásom lenne a cél...
2014. szept. 27. 20:05
 7/10 Tengor ***** válasza:
Mert ha nem az, akkor mi a cél?
2014. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy h muszáj megcsinálnom vmi hasonlót h előrébb lépjek azon a helyen ahol most vagyok.(és most nem vmi nagy pénzekre, meg új Skydrive-ra kell gondolni)
2014. szept. 28. 13:09
 9/10 anonim ***** válasza:
az iCloud is valahogy így jöhetett létre XD
2014. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tengor ***** válasza:
Csak mondjuk nem egy ember csinálta, hanem egy csapat, ahol egy ember csak a saját feladatára koncentrálhatott.
2014. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!