Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kéne ezt a programot...

Hogyan kéne ezt a programot C-ben megírni?

Figyelt kérdés

"Írjunk egy programot, ami parancssori paraméterként tetszőleges számú szöveges fájlt vár. A szöveges fájlok első sorában két szám van, ami megmondja hány soros és hány oszlopos a mátrix amit tartalmaznak. A program írja ki a szabványos kimenetre a paraméterként kapott fájlokban található mátrixok szorzatát (a szorzás sorrendje a fájlnevek megjelenési sorrendje a parancssorban). Amennyiben a mátrixok nem kompatibilisek, az első olyan szorzásnál ahol ez gondot jelent írjuk ki, hogy melyik mátrix miatt nem lehet elvégezni a műveletet."


Az előző órán adták fel, amikor én nem tudtam bemenni, így nem nagyon tudok mit kezdeni ezzel a feladattal. Ha lenne valaki, aki esetleg egy korrepetálást elvállalna pénzért, ami ennek a programnak az átbeszélésére irányul, azt nagyon megköszönném. Amennyiben Budapesten megoldható.



2014. nov. 5. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Engem érdekel a dolog.
2014. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!