Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Adatbázis kezelő programhoz...

Adatbázis kezelő programhoz milyen grafikus elemekkel dolgozó programnyelvet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg C# 2010 expresst használok, és a MySQL adatbázis kezeléshez értek. Kaptam egy munkát, amihez kellene adatbázis, de grafikus felület is.

Örülnék neki, hogyha tudnátok ajánlani C#-on belül adatbázis kezelésre kiegészítéseket, vagy bármit, nem sok mindent találtam a témában :/

Természetesen ha valami optimálisabb nyelvet ismertek, azt is írhatjátok :)



2014. dec. 14. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már van a kezedben egy C#, könyörgöm, ne cseréld le! Persze, nem mindegy milyen platformra szeretnél dolgozni...


A grafikus felületet bizony neked fog kelleni megírni (vagy részben összekattintgatni), komponensekből, elkészíteni a listenereket, a core logikát, az adatmodellt, és persze az infrastructure layert, a dao-kkal, egyebekkel.


Nem feltétlenül vagyok biztos abban, hogy mit takar nálad jelen esetben az adatbázis-kezelés, de talán érdemes lehet megnézned egy phpMyAdmin felületet és onnan ötletet meríteni (azért gondold át, hogy mi az, amire nem lesz szükséged, illetve mit hogyan csinálhatnál jobban).

2014. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SimkoL ***** válasza:
100%

Sok nyelvből lehet könnyen adatbázist kezelni, de ha már a C#-ot ismered:

[link]

2014. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!