Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 3D Játékhoz milyen programozás...

3D Játékhoz milyen programozási nyelv lenne a legalkalmasabb? (több lent)

Figyelt kérdés

Heló!


Kezdő vagyok, jelenleg is tanulom a programozást, de van egy jó ötletem és szeretném megvalósítani, a játékot 3D-sre szeretném megcsinálni. A másik kérdésem, hogy kb mennyiért lehetne egy programozó (csapattal v 1-el) megíratni az elképzeléseim alapján a játékot? Igen nagy területen játszódna, csak Multiplayer lenne és 1 global szerver.



2014. dec. 22. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jé, a címkéket elnézve épp egy hasonló ciccot csinálok, csak 2 d-ben, de ugyanúgy nagy terület, 1 szerver, másik galaxis. Ha tudsz csinálni fain műszerfal designt, keress meg.
2014. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

> az elképzeléseim alapján a játékot?


Hát halljuk azt az elképzelést. De minimum százezrek. Számolj vele, hogy nem csak programozó kell, hanem modellező, textúrázó, és a szerver is folyamatos költség lesz (+ ha venni kell a szervert az elején, az sem olcsó móka).

2014. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy valóban eladható 3D játéknál a százezreket dollárban kell értelmezni.

G.

2014. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha sztárvárszos lesz nem fogja kitörölni az univerzumból a dizni?
2014. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 ment a zöld :) attól függ, én első körben ilyen haveri tesztelős verziót készítek, csak én nem star wars-ost. De pl az ororszokat simàn megcélozhatja, ők senkit nem fognak feljelenteni a jogok miatt.
2014. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyébként a szerver fizikai megvásárlása a legkisebb költségelem egy ilyen projektben.
2014. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Modellezőkből rengeteg ismerősöm van, akik ingyen/játékbeli juttatásokért vállalják a profi modellezést, textúrázást. Szerver: Van saját szervergépem, bőven el fér rajta és vinni is fogja.

A játék: Ingyenes lenne, és lenne benne egy "Prémium rendszer". A lényeg, h 2 féle pénz lenne amivel fizetni lehet: A Credit és egy másik, a Credit a játék a Másik a prémium, ezt pénzért lehetne venni. Lényegében ilyen WoT szerűség lenne a játékteret illetően, csak rengetegszer nagyobb. A címkékben olvasható, hogy StarWars-os lenne. Nos erről annyit mondanék, hogy van az Swtor meg a jedi academy, nekem nem ez kell. Az elején legyen 2 oldal: "Jó és rossz" szerűség - Köztársaság, Szakadárok. attól függően melyiket választja a játékos 3-3 kaszt: Köztársaságban, jedi, arisztokrata, kereskedő | Szakadárok: katona, iparos, politikus. Mindegyiknek ugyanannyi lenen a kezdőpénze, de tökéletesen más feladataik lennének. Egymás ellen harcolnának, lehetne venni Hatalmas csillagrombolókat egy x bolygón x NPC-től mind 2 oldalnak. Ezeket tudniuk kell vezetni, vagy, ha vesznek többet tudják paranccsal x helyre küldeni és ott tudjanak x feladatot ellátni. Ennyi röviden.

2014. dec. 22. 19:57
 8/11 A kérdező kommentje:
Ui: Ismerek ügyvédeket is és a jogi szükségletekről már körbekérdeztem, meg tudnám oldani, feltéve, ha az oroszok elég prémiumot vesznek :)
2014. dec. 22. 19:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Jól tippeltem a pénzt illetően.

G.

2014. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

"De minimum százezrek"


Inkább milliók és az is euro/dollar-ban. Ráadásul a star wars jogvédett.

2014. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!