Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozót keresek a csapatom...

Programozót keresek a csapatomba. C++-ról lenne szó, de akár Python is szóba jöhet egyes részeknél. Van olyan, aki vállalna ilyet?

Figyelt kérdés
Metin2 szerver-készítéshez keresnénk programozót. Én alap C# ismeretekkel rendelkezem, valamint van egy grafikus és egy ügyes modellező a csapatban. Már csak egy C++ programozó hiányzik, olyan, aki nem áll távol a Metin2 világától. A szerver nem egy szobából lenne futtatva, adott neki egy szervergép is 16 Gb RAM-al és 2 Xeon processzorral. Az SMS rendszerből származó bevételt elosztanánk az alkotók között! Részletesebb leírást üzenetben tudok adni!

2015. jan. 4. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy ezt a kérdést írd ki egy programozással (is) foglalkozó fórumba, ott sokkal több lesz a (neked megfelelő tudású) programozó, mint itt!

Asszem a prog.hu egész jó hely ilyesmire.

G.

2015. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Egy próbát megért azért itt is!
2015. jan. 4. 10:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit komolytalan az ajánlat.
2015. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nyilván nem profi programozót keresünk. Komoly ajánlat nem feltétlen egyenlő a fizetéssel. :)

Ezért is írtam, hogy lesz belőle pénz is, de nem most.


Másrészt tudom, hogy kicsit komolytalanul fogalmaztam, de 3 mondatban nem hiszem, hogy sok komolyságot lehet írni.

2015. jan. 4. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a tervetek?

Mit akarok elérni pontosan?

2015. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Üzenetben válaszoltam a kérdéseidre! :)
2015. jan. 4. 20:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsit kifejthetnéd pontosabban, hogy miről lenne szó. Annyi, hogy C++-ban kell programozni, az vajmi kevés információ. C++-ban lehet Hello, World!-öt is írni, és lehet oprendszert is. Oké, valamelyest behatároltad, hogy Metin2-vel lenne kapcsolatos, de azért egy pontosabb leírás, specifikáció nem ártana.

Aztán a másik kérdés: mit fizetsz érte? Sajnos abból az éeltkorból már kinőttem, amikor pusztán időtöltésből hajlandó voltam órákat, napokat, heteket programozni másnak, egy homályos ígéretért cserébe.

2015. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!