Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnék a Minecraft...

Hogyan tudnék a Minecraft kliensemhez egy Launchert ugye egy bejelentkező felületet írni/készíteni?

Figyelt kérdés
Már kész van maga a kliens még egy két dolgot kell benne szépíteni de a launcher nincs meg. Ugye az indít bat file megvan de egy launcher kéne egy bejelentkezői felület pl.: Csak beírod a neved mondjuk Jozsi19 és Paly gombra rá mész és indul a Kliens mehetsz a szerverre.

2015. febr. 16. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajrá :) gondolom javaba :) mivel a játék is abban íródott :)
2015. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a kliensből sem írtál egy sor kódot sem, mert akkor tudnád, hogy magát a felületet Javaban max. 10 perc alatt összedobhatnád Swing segítségével.
2015. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem sikerült megírnom eddig mindig valami hibába ütköztem. És sehol se találtam már egy kész launchert...ami nekem kéne.
2015. febr. 16. 22:11
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Ha hiszed ha nem igaz nem írtam sokat a kliensből de van olyan dolog ami hiányzott vagy ki lett törölve és megírtam.
2015. febr. 16. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell még egy tört kliens, egyébként egy csomó launcher-nek fent van neten a forrása...
2015. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kerestem én is de nem találtam..Tudnál adni egy linket? Egy olyat aminek leírtam a példáját a kérdésben.
2015. febr. 17. 16:43
 7/7 A kérdező kommentje:
1.7.2-es kéne.
2015. febr. 17. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!