Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen lehetőségeim vannak a...

Milyen lehetőségeim vannak a közeljövőben?

Figyelt kérdés
Jártas vagyok webes területen: HTML, CSS, JavaScript...stb., eddig weboldalakat készítettem. Emellett nemrég kezdtem el Java-t tanulni. Hamarosan, úgy tűnik, az iskolapadba is visszaülök informatikai végzettséget szerezni, bár sajnos idő és pénz szűkében csak fsz képzésre fogok járni. Milyen lehetőségeim vannak a jövőben? Van esélyem külföldön elhelyezkedni gyakornokként az ország nyelvének folyékony ismeretével? Illetve melyik irányba érdemesebb tanulni, Java fejlesztő vagy webfejlesztő?
2015. márc. 3. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Külföldön jobban szeretik az egyetemi végzettséget, de (talán) nem lehetetlen kikerülni FSZ-szel sem.

Javaban is lehet webre fejleszteni. :)

2015. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

JavaEE-ben lehet webes technológiákat alkalmazni.


De amúgy: MINDEN nyelven lehet webet programozni, mivel minden utasítást a CPU végez, ergó minden nyelvet a CPU végzi el. Ha nagyon akarod Assembly-ben is írhatod. :D


Bár erre találták ki a:

PHP, Python, JavaEE, Ruby

2015. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Az igazság az, hogy már van egy diplomám (nem informatika), viszont régebben egy ideig jártam informatika BSc-re, csak nem fejeztem be. Viszont most meg már sem időm, sem pénzem nincs befejezni a BSc-t, munka mellett csak az fsz-t tudnám megcsinálni.

Még az érdekelne a fentieken kívül, hogy az angol milyen szinten kell?

2015. márc. 3. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megérted az angol dokumentációkat ill. szakirodalmat akkor már bőven elég.

Persze állás interjún, beszélni is kell. :D


Mondjuk a programok dokumentációját is angolul szokás, bár én teszek rá és megírom magyarul, úgy is magyarok fogják olvasni. :)

2015. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!