Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 14 évesen, nullához közelítő...

14 évesen, nullához közelítő számítástechnikai tudással meg lehet tanulni programozni?

Figyelt kérdés
Persze nem úgy gondolom, hogy máról holnapra, vagy ilyesmi, csak nemrég olvasgattam a témában, és felkeltette a figyelmemet. Nem is foglalkozásként csinálnám a jövőben, csak az alap programozást szeretném megtanulni. Kivel, mivel, mikor, hogy tanuljak? És kérlek, ne fikázzatok.
2015. máj. 17. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Persze, de mégis mit akarsz programozni?
2015. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
weblapot, vagy egy egyszerűbb játékot.
2015. máj. 17. 13:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg lehet.
2015. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tabaki ***** válasza:
Csak a tudásod ne közelítsen a nullához, hanem ezentúl távolodjon tőle...
2015. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szarka Nándor válasza:
76%

Attól függ milyen programozási nyelvet tanulsz

Pl:.assembly-nél tudnod kell többet is a gépekről de javascript-nél nem

2015. máj. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tabaki ***** válasza:

Az assembly pompás tipp abból a szempontból, hogy garantáltan nem fogsz benne bonyolultabb játékokat írni...

Egyébként próbáld ki mondjuk a python nyelvet, az kezdetben nagyon egyszerű, hosszabb távon is sok mindenre jó.

2015. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Én az elején a webes dolgokra mennék rá, több sikerélményt adhat az elején, igaz ott html-el illene kezdeni, ami még nem programozás.
2015. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tabaki ***** válasza:
Mi értelme volt lepontozni a válaszainkat? Ha nem értesz velük egyet, fejtsd ki a saját véleményedet.
2015. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem ponyoztam le egyiket sem... egy kivételével az összesre zöld kezet nyomtam... ???
2015. máj. 18. 16:59
 10/10 tabaki ***** válasza:

Bocs, én meg nem rád gondoltam, hanem csak úgy általában arra az anonim partizánra, aki megtette. Gondoltam, magába száll, és társadalmi összefogással visszapontoztat...

:)

2015. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!