Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egyszerű Micrisift Visual...

Egyszerű Micrisift Visual Basic programozás?

Figyelt kérdés

Van egy egyszerű feladatlap, amit meg kell oldani és be kell adni, de hiányoztam egy hétig. Az első feladat kivételével a többiben segítség kéne...nagyon hálás lennék!

[link]



2015. jún. 9. 11:30
1 2
 11/15 SimkoL ***** válasza:
9%
#8: Talán mutass már valamit, mert eddig csak orca van.
2015. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

SimKol takarodjál már le rólam.

Nem orcáztam, elmagyaráztam miért baromság, de nem sok ment át belőle úgy látom.

De hogy még neked se... Azért az kemény.

Írd meg neki gyorsan az egészet, attól ő is megkapja az ötösét, meg neked is jó lesz.

2015. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 SimkoL ***** válasza:
10%

#12 vagy akárki vagy: Sok közöd nincs a Basic nyelvhez. Az '=' jel összehasonlításra és értékadásra is használható, majd a fordító kiválogatja.

Igen, valóban sokszor kész kódot adok, írok, sőt van amikor kész működő programokat készítek, de nekem az az elvem, hogy abból is lehet tanulni.

Majd ha lesz kellő pedagógiai tapasztalatod és jelen esetben programozói szaktudásod talán másként fogsz viselkedni, gondolkodni.

Ja és ehhez az orcához még mindig lógsz nekem egy Prog.hu-s profillal vagy egy saját weblappal :)

2015. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 SimkoL ***** válasza:
* saját szakmai weblappal :)
2015. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Drone007 ***** válasza:

"Nem beszélek angolul."

A sintaxisok és példák értelmezéséhez nem kell angol tudás.


"És miért kell ledegradálni, amikor csak egy kérdést tettem fel?"

Azért, mert butaságokat csinálsz, és amennyit látunk belőled, az eléggé degradál téged. Magyarul: önmagadat degradálod ilyesmivel. Nem megsértődni kell, hanem felhasználni a segítséget.

Ezen az oldalon [link] nagyon sok hasznos dolgot találhatsz, ha veszed a fáradtságot, és átböngészed az oldalakat. Elég ha a példákat nézegeted, és megpróbálsz azokból kiindulni, illetve használod a logikai érzékedet.


"És a változó értékének hogyan adjam meg a 0-t?"

A fenti oldalon a Variables résznél találsz példákat (examples).


Kicsit legyél már önálló, és használd az eszedet!

Sok sikert!

2015. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!