Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit ajánlatok elkezdeni ilyen...

Mit ajánlatok elkezdeni ilyen téren?

Figyelt kérdés
Már kiskoromtol mai napig nagyon érdekel engem az informatika...Szinte minden nap követem az új híreket mobilokkal,szamitogepekkel,programokkal kapcsolatban...próbálkoztam a programozással de nem jott be ... mindenképpen ezen a tèren szeretnék foglalkozni...milyen lehetőségek vannak még??? hallottam olyanról hogy rendszerdazda, banki informatikus.. ezek pontosan mik? És hol van rá lehetőség ingyen tanulni legalább az alapokat ?
2015. jún. 21. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendszergazda lesarkítva annyit tesz, hogy felbérelnek egy helyen, hogy az ottani hálózatot megtervezd, felépítsd, karban tartsd. Értenie kell tehát hálózat kialakításra, gépek konfigurálására, telepítésére, hozzáférhetőségek kialakítására stb...
2015. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
...és a rendszergazda is rendelkezik legalább minimális programozói készséggel, hogy ne állítsa meg egy olyan feladat, hogy pl. egy CSV alapján létre kell hoznia 300 júzert.
2015. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az informatikai szakma egyik alapvető követelménye az algoritmus ismeret és parancs sorozatok más szóval programozás. Minden ebből ered:

- adatszerkezet

- számítástudományok

- szerver vezérlések

- stb


Egyetemen 2 dologgal kezdenél. Programozás alapjaivan és 2 heted van a linuxot felhasználói szinten kezelni terminal szinten. Míg az előbbit oktatják, az utóbbit nem, mert egyetemista vagy tanuld meg magad alapon. :)

2015. jún. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!