Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen cégek foglalkoznak...

Milyen cégek foglalkoznak alkalmazás ötletek kivitelezésével?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazásfejlesztő cégek.
2015. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez inkább Designer munkakör, amire utalni akarsz.

Vagy ha mindenképp programozós része érdekel, ezt a szakmában elegánsan Front-End fejlesztésnek nevezik (C#, Qt, HTML ...)


De szerintem a Professionon is találkozhatsz ilyen álláskiírásokkal.

2015. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Az alkalmazás nem feltétlenül csak frontend, és egyáltalán nem csak designer munka.
2015. jún. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy érted, bemész egy céghez, előadsz egy ötletet, és majd fizetnek érte? Szerintem ilyen nincs. Ha pénzt akarsz belőle, akkor bizony bele kell feccölni kezdőpénzt, fejlesztőket felvenni, és kockáztatni, hogy azt majd venni is fogják. Ez az üzlet minden területén így megy.
2015. jún. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmilyenek.

Ötletei mindenkinek vannak, 1000.

2015. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik fejlesztőcég megcsinálja neked. Bemész, előadod az ötleted, csináltok egy pontos specifikációt, leperkálod a fejlesztés költségét, és a megbeszélt idő múlva megkapod a programodat.
2015. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"leperkálod a fejlesztés költségét"

Na igen, erre utaltam csak kicsit másképp. De így pozitívabb, az igaz. :)

2015. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Alkalmazásfejlesztő cégek.

Ha rendelsz tőle egy programot, akkor neked is be kell szállnod a munkába. Nem kell programoznod, de bármikor bármiről megkérdezhetik, hogy hogy gondoltad ezt, mert nem biztos, hogy a kezdeti leírásod egyértelmű. A végén még fizetned is kell.

2015. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Es, hogyan tudom beboztositani azt, hogy a fejlesztoceg nem lopja el a know how-t? Vagy akar az egesz felepiteset, algoritmusat, csak eppen mas temakorben.
2015. júl. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!