Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kezdjek el programozást...

Hogyan kezdjek el programozást t tanulni?

Figyelt kérdés
Noooos nincs sok időm mivel sokk a munkám,érdekel ez a téma és szerintem ebből meg is lehetne élni. A mostani helyzetem olyan hogy ma is 800 ft ot kerestem,rajzolni szeretek nem kicsit nagyon de ha nem értek idegen nyelveket vagy csak kicsit nem tudok megélni vele...Pedig a doujinshi gyártás jól jövedelmező lenne. nos sulira nincs pénzem ki is csaptak már rég 20 éves vagyok hogy kezdjek neki ?...Meddig tartana ha 1 napra csak egy fél órát érek rá ?

2015. júl. 30. 17:27
1 2
 11/13 SimkoL ***** válasza:

A játékfejlesztésbe sok minden beletartozik, többek között a hang is. Nagyon sokat foglalkoztam vele, ha minőséget akarsz nem lehet 1-2 óra egy-két nap alatt megtanulni. Hiába nagyon másodlagosnak tűnik, de kell és angol tudás nélkül nem úszod meg ezt sem. Anno én oroszt tanultam nagyon nehéz volt angolul tanulni idősen, de már csak a saját egóm miatt is megtettem.

Hozzáállás kérdése az egész.

2015. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
3000 ft 1 hònap közösen fizessūnk a netet. A busz 1 hònap 40 000 ft lenne, igen meglevő karakterek de kb 4 van amit másolam. A többi oficial design et lestem és sajátok .
2015. aug. 1. 15:04
 13/13 A kérdező kommentje:

Ám elismerem az arányok nem a legjobbak ezt annak köszönhetem hogy évekig csak másoltam , és még kell gyakorolnom jó sokat.Viszont azt nem hiszem hogy ilyent mindenki tudna csinálni , van sok ismerősöm akik grafikusnak tanulnak és ennél sokkal rosszakul megy én viszont sohase tanultam. igaz az arányok miatt néha nézek pl modellek képeit esetleg Manga poz képeket.

itt az egyik példa: [link] persze sokan beszóltak hogy pont olyan mint Rukia pedig saját karakter tervem .

De viszont itt egy fanart ami 100% saját kivéve hogy néztem a designet a pózhoz magamat lestem .

[link]


Sajnos se fabábut se mást nem tudok beszerezni így nehezen megy .

2015. aug. 1. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!