Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen hasznosítható programot...

Adamhu99 kérdése:

Milyen hasznosítható programot készítsek?

Figyelt kérdés

Szeretnék készíteni egy "nagyszabású" programot (azért raktam ""-be mert még nem vagyok profi) amivel lehet tanulni vagy bármiféle fontosabb dologra használni. Valami innovatívnak mondható dolgot... Gondolkozom de nem jut eszembe sok minden (szinte csak olyanok amiket már megvalósítottak).

Pl.: - csináljak olyan animációs programot ahol meg lehet nézni, mondjuk a nándorfehérvári csatát és róla pár információt, a történelem tanulásának segítésére (már csináltak 3D-s csatajeleneteket) , vagy építményeket hogy hogyan nézhettek ki?

- vagy csináljak programozást tanító (legalábbis az alapokra) programot? ez is már megvolt, ma néztem utána Codie robot


Milyen ötleteket tudtok mondani?



2015. nov. 16. 19:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#6

Az ötletedre, bár nem pont ilyen formában, de relatíve rég kiépült megoldást láthatsz is sok helyen. Pl. mozgásérzékelős lámpa, vagy légkondi elég elterjedt.

2015. nov. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A napokban dobtam fel egy hangos-szótár ötletét, kezdetnek ez jó lehet :)
2015. nov. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11

Tudom. De abban nincs kihívás, hogy megveszem és használom. Csak olyan dolgokat tervezek megvenni, miket kedvem szerint tudok optimalizálni/konfigurálni.


Pl. Villany kapcsolóra elég egy mezei.

Hőmérőre ami hálozaton tud kommunikálni.

Ledes villágítású mini kamera, ami hálozaton streamel.

Stb.

2015. nov. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nos így leírva egész egyszerűen hangzik. Hol tartasz a megvalósítással? :)
2015. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Még csak tervezet kolléga. :) Első körben a pénzt kell rá kibányászni. :) Utána meg a következő metódusra is szükséges van: isFreeTime()
2015. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
fixed: hasFreeTime()
2015. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!