Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan és hol lehet Google...

Molocsusok kérdése:

Hogyan és hol lehet Google Play alkalmazást programozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdő programozó vagyok, weboldalakat készítek, és szeretnék egy Google alkalmazást létrehozni az egyikhez.

Amennyiben valaki egyszerűen, pár szóban le tudja írni nekem, hogy hogyan és hol lehetséges kívánságom megvalósítása, megköszönném! :)


2016. jan. 16. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Android alkalmazást szeretnél csinálni, nem? :) Akkor Android programozásnak nézz utána, előtte persze legyen kisujjban az angol nyelv és a Java, utána lehet folytatni itt:

[link]

2016. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 12 éves vagyok, ezért nem vagyok profi programozó, viszont angolul folyékonyan beszélek, informatikus édesapámtól lehet, hogy majd fogok egy kis segítséget kérni a Java-ban! :D
2016. jan. 16. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Java-ban és C#-ban lehet android alkalmazásokat csinálni, illetve vannak olyan játék készítő szoftverek, amikkel lehet, mint pl Unity. De unity-hez is kell a C# vagy JavaScript ha összetettebb játékot akarsz csinálni.
2016. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az igazat megvallva nem játékot, hanem egy Facebook szerű (természetesen nem annyira összetett) alkalmazát szeretnék programozni...
2016. jan. 17. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!