Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Free pascalban torpedo? Mi a...

Free pascalban torpedo? Mi a véleményetek a programom tudásáról amit lent leírtam? Most nem az algorítmus meg ilyesmi a lényeg, hanem ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Free pascalban csináltam egy torpedo játékot még nincs kész teljesen most annyit csinál, hogy csak te tudod lőni az ellenségét(gép tankjait amiket random egy behatárolt részen elhejez tehát egy játéktéren) és x y koordínátákkal lehet lőni ha meglővőd a lövedék piros lesz és robbanásként egy nagyobb narancssárga téglalap lesz a helyén számolja a találatot kétszer nem tudsz kilőni egyet. Az elején kérdezi, hogy akarod e látni az ellenséget. Ha kesz lesz akkor 2 játékos mod lesz benne csak az ellenséget lehet majd löni vagy ő is tud téged is löni.

2016. jan. 31. 11:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem gépen hanem valóságban van olyan játékom ahol torpedózni tankokkal lehet. Utolsó előtti válaszoló jó tipp egyet kettőt megcsinálok, de azt, hogy mozogjanak 5 hónapi pascalozás után nem nagyon lehet megvalósítani. Másrészt ez kicsit másabb mint egy torpedó játék én úgy nevezem, de inkább hasonlít csak hozzá mert egy lövés egy tank és négy van belőle ez csak egy kis játék. :D
2016. jan. 31. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!