Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Informatikusok, weblapkészítők...

Józsika77 kérdése:

Informatikusok, weblapkészítők, programozók szeretnék csinálni egy weblapit vagy egy programot de nme tudom hogy?

Figyelt kérdés
Játszok egy játékkal és van pár hiányossága és ehhez szeretnékegyp rogramot írni vagy weblapot készíteni.Kár hogy amatőr vagyok sőt nem konyítok semmit az ilyenhez.

2016. ápr. 10. 21:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Aki tud segíteni írjon és majd leírok privibe pontosan mindent!:)
2016. ápr. 10. 21:10
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ird le ide, szeretnem ha mindenki tudna szorakozni velem.
2016. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ide írd ki, úgy több ember tud segíteni.
2016. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké írom ide picit hosszú lesz ezért majd du. Gépről
2016. ápr. 11. 06:48
 5/9 A kérdező kommentje:

Nahát először is elnézést szeretnék kérni amiért nem válaszoltam csak az időm nem engedte.

AZ van hogy ahogy először is írtam játszok egy játékkal.A neve CsGO teljes neve:Counter Strike Global Offensive.

Na és ebbe a világklasszis játékosok akik világklasszis csapatokban vannak.Az én szintemen ezen a hobbi szinten nem vennének be jó csapatokba de én is csinálta egy csapatot és be is léptek a társaim. De ugye ez egy gyenge csapat. Vannak ilyen internetes versenyek de csak a jó csapatok számára amiből a világon mondjuk van 40 darab.Egyébként itt van nevezési díj és a nyertes csapat viszi a pénzt.És mondjuk a többi 10000 csapatnak semmi verseny, csak úgy vannak. Én egy ilyen programot szeretnék írni ami arra jó hogy megtalálják egymást a kis csapatok és tudjanak együtt játszani egy nevezési díj fejében.

Kár hogy lövésem sincs hogy hogy kéne kezdeni.

2016. ápr. 13. 17:49
 6/9 A kérdező kommentje:
tudto-e ebben segíteni?
2016. ápr. 13. 17:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Faceit, ESEA, meg ezen kivul a Razer (es csomo mas amirol nem tudok) is szervez online versenyeket. Ezeken parezer csapat szerintem indul evente.


Ugyanezek folyamatosan is tartanak fenn a matchmakinghez hasonlo dolgot csapatoknak, de annak szerintem nincsen tetje.

2016. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ennek úgy kezdj neki, hogy felejtsd is el. Az elképzelésed több sebből vérzik, mint egy fakír munkahelyi baleset után. Egyrészt, egy ilyen elkészítéséhez számottevő fejlesztési tudás/tapasztalat kell - ami neked nincs. Másrészt, az effajta tétremenő versenyszervezésnek megvanank a maga jogi vonatkozásai is - amikhez te nem értesz. És harmadszor, nem vagyok tisztában vele, hogy zajlik a CS:GO esetében a matchmaking, de van egy sejtésem, hogy ennek a tervnek a véghezviteléhez valahogy integrálnod is kéne ezt az alkalmazást a játékba, amit VÉGKÉPP nem fogsz tudni megtenni.
2016. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Hát ez van de azokat az oldalakat amiket írtál megnézem
2016. ápr. 13. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!