Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy weboldal kódjából meg...

Egy weboldal kódjából meg lehet tudni a weboldalon lévő kérdésekre a választ, ha megoldás nincs csak azt írja, hogy rossz válasz?

Figyelt kérdés
egy tanulással kapcsolatos teszt nem írja a jó válaszokat csak azt, hogy nem és van kb. 10 válasz abból x-et kell kiválasztani és semmi visszajelzés nincs csak az, hogy nem... láttam már korábban, hogy chrome-ban bele lehet nézni a kódba, ebből nem lehet kiolvasni, hogy miket kell bekattintani, hogy "Correct" legyen a válasz? :D

2016. ápr. 17. 22:43
 1/6 A kérdező kommentje:
* nem jó
2016. ápr. 17. 22:45
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kliens oldalon ellenőrzi, akkor igen. Ha szerver oldalon, akkor nem. Túl könnyű megírni úgy, hogy biztonságos legyen ilyen szempontból.
2016. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha javascript ellenorzi a valaszt helyben, akkor igen. Ha a szerverre kuldi fel a te valaszodat es a szerver ertekeli ki akkor nem.
2016. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

közben megtaláltam a válaszokat és így már jó is az eredmény 10-ből végül 4 választ kellett kiválasztani... :) azt nem értem csak, hogy miért nem tudja alapból kiírni, hogy mi lett jó és mi rossz csak annyit, hogy nem jó... így az ember ha nem ilyen élelmes mint én vagy mikor ez a módszer sem működik, akkor csak találgathat a végtelenségig, hogy mi a jó válasz kombináció. más a helyzet igaz-hamisnál vagy ahol esetleg 1 jó válasz van, mert ott max. másodszorra megvan a válasz.

viszont próbáltam egy másik weboldal (codeu) esetén, ott viszont eddig még nem működött... :)

2016. ápr. 17. 23:49
 5/6 anonim ***** válasza:
jobb helyeken az ilyet eldugják a felhasználó orra elől.. milyen oldal ez?
2016. ápr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát amin működik az az e-learning amin meg nem az a coedu. mindegyik egyetemi oldal... de ez nem élesben megy hanem itthoni gyakorlás gépész témában, de most jutott eszembe, hogy ha az e-learningen élesben is működik az érdekes lenne :)
2016. ápr. 18. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!