Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozóként szeretnék...

Programozóként szeretnék elhelyezkedni. Mennyire fontos a vakon gépelés? Hogyan tanulhatnám meg?

Figyelt kérdés
Eddíg mindig úgy írtam,ahogyan jött és vizonylag gyorsan is,de úgy érzem,hogy ennél gyorsabban ezzel a módszerrel már nem tudok és sokszor már most is sokkal előnyösebb lenne,ha a programozás gyakorlása közben tudnék vakon gépelni,tehát nem kéne néznem a billentyűt. Gondolom programozóként ez kulcsfontsságú dolog,hogyan tanulhatnám meg?
2016. ápr. 20. 20:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megnyugtattatok :)
2016. ápr. 22. 20:40
 12/12 anonim ***** válasza:
Én szabálytalanul gépelek, mégis nagyon gyorsan. Csak ritkán kell ránéznem a billentyűzetre. Én is meg akarok tanulni vakon gépelni, mert néha ez a módszer pontatlan. Rengeteget írtam már, és érzésből gyorsan le tudom ütni a betűket, de néha javítanom is kell közben, ami plusz idő. Én is lenni vagyok akar programozó.:D
2017. jún. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!