Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudtok ajánlani valami jó...

Gh05t kérdése:

Tudtok ajánlani valami jó könyvet vagy egyéb lehetőséget arra, hogy alacsony szinten megtanuljak c# nyelven programozni?

Figyelt kérdés
Középiskolába járok és informatika szakon emelt óraszámban tanulom a tárgyat, tehát fontos lenne, ha órák mellett tanulhatnék akár nyáron is programozni. Eddig az alap programozási tételek alkalmazása c#-ban viszonylag ment, de most az objektum-osztályok és a beolvasás egyre több gondot okoz, és szeretném ha egy 3,3-mas átlagról el tudnék mozdulni jobb irányba. Valahol egy kicsit lemaradtam, úgyhogy sok minden kicsit homályos, és ezért önállóan nem igazán tudok egy összetett programot készíteni, de nyáron munka mellett szeretném, ha szeptemberig legalább tudnék segítség nélkül feladatot értelmezni és programkódot írni. Ehhez kéne valamilyen könyv, vagy internetes tanfolyam vagy bármilyen egyéb kisegítő lehetőség avégett, hogy az alapokra lehessen majd később építeni.

2016. máj. 14. 20:12
 1/3 HaBB_00 ***** válasza:

Itt egy online könyv, talán segít :)

[link]

2016. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már korábban elkezdtem olvasni és tényleg hasznos, de én valami kicsit gyakorlatiasabb és tárgyilagosat keresek. Mindenesetre köszönöm:)
2016. máj. 14. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Beleolvasgattam a murach's C# 2015 c. könyvbe (angol nyelvű), egész jónak találom a stílusát. Érthető, tanulható, gyakorlatias.
2016. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!