Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozóként lehet állást...

Programozóként lehet állást találni, végzettség nélkül, C++, C Sharp tudással, webfejlesztő tudással?

Figyelt kérdés

Egyik barátom mondta, az érdekel mennyire reális ez.


Nincs végzettsége, mert abbahagyta a sulit... Viszont iskolán kívül megtanult jól C Shap-ban, C++ ban programozni és a webfejlesztésnek is leginkább a html részét megtanulta.


Azt mondta, így is lehet munkát találni cégeknél, mint programozó vagy webfejlesztő.



2016. aug. 11. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha be tudod bizonyítani, hogy tényleg értesz hozzá, akkor igen.
2016. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Végülis lehet, nagy a hiány programozókból. De azért egy egyetem van ahol sokat jelent. Persze van olyan hely, ahol a tudást nézik, nem a végzettséget.
2016. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Több helyről hallottam már, h programozói, webfejlesztői munkán dolgoznak végzettség nélkül.


Sőt az olyan munkáknál ahol pl.: "C++-szoftverfejlesztés területén szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat" van kritériumnak. Aki mondta, h lehet végzettség nélkül is.

Beadta három ilyen munkára, végzettség nélkül, elmondta, hogy 1,5 éve foglalkozik C++ -al és C Sharp-al, tud ezeken a nyelveken programozni, de nem dolgozott még mint programozó.

Aztán mind a három helyre felvették volna, de nyilván egyik választotta.


Csak nekem kicsit furcsa volt, h ezt így lehet. De végül is is mért ne.

2016. aug. 11. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert jelenleg a programozókra van a legnagyobb szükség. Ez van. Nyilván végzettség nélkül nem fog olyan állást találni, amivel milliókat keres, de azokkal sem panaszkodhat sokat.
2016. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet találni, de SQL nélkül nehéz.
2016. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%

Lehet találni állást, főleg külföldön. Magyarországon a papír nagyon fontos, külföldön viszont a tényleges tudást nézik (nyilván előny ott is a papír, de nem feltétel).


Egyébként nem tudom ismered-e Coveryt (Youtuber), ő hobbiból elkezdett programozni, most pedig van egy cége, és körülbelül 15 alkalmazottja, előtte pizzafutár volt. :)

2016. aug. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Itt külön is vették átlagfizetéseknél a felsőoktatás nélkülieket, biztos vannak akik így érvényesültek( [link] )

De Lényegesen kevesebbet is kapnak. Egyetem statisztika alapján megtéríti magát.

2016. aug. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!