Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Érdekelni kezdett a programozá...

Davide89 kérdése:

Érdekelni kezdett a programozás és olyan szakirodalmakat keresek, amit bátran mertek ajánlani totál kezdőknek, elsősorban C és java nyelveken. Tehát milyen irodalmat tudtok ajánlani, ami C és Java nyelven tárgyalja a programozást teljesen kezdőknek?

Figyelt kérdés

Tehát, nem vagyok analfabéta a számítógéphez, normál felhasználónak tekintem magam, ismerem a gépek felépítését, elboldogulok a gépen.

Programozni viszont egyáltalán nem tudok.

Olyan szakirodalomra lenne szükségem, ami a totál kezdőknek való, akik nulláról kezdik.

Első sorban a C és a java érdekel. Sok hasonló témájú kérdést láttam már a neten fórumokon, ahol írták a pascalt meg BASIC-et meg stb és elhiszem, hogy ezek az alapok, de legnagyobb tisztelettel mondom, hogy engem sajnos nem ezek érdekelnek, ezért olyan irodalmat keresek, amik az említett C-t és javat kezdik el ecsetelni. Nulláról.


Köszönöm válaszotokat


2016. szept. 6. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én annak idején fél-kezdőként egyetemen a Kernighan-Ritchie-féle "A C programozási nyelv" könyvet nagyon jónak találtam, ahogy nézem, online is megtalálható: [link]
2016. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :) Letöltöttem, elkezdtem olvasni, de kicsit azért még kínai.


Kéne egy olyan irodalom is, ami még mélyebbről kezdi el taglalni a dolgokat, ilyet esetleg tudsz?

2016. szept. 11. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!