Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki tud jól működő iPhone...

Valaki tud jól működő iPhone emulátort Windowsra?

Figyelt kérdés

Nekiálltam Visual Studio-ban a xamarinnal programozni iPhone-ra is. Illetve álltam volna, ha lenne jó emulátorom. A xamarin sajátja nem indult el, más működőt meg nem találtam. Valaki tud valami jó iPhone emulátort?

Köszönöm



2016. szept. 17. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem, Xamarin iOS szimulátora annyit tesz, hogy a Mac-en futót tunnelezi Xamarin Mac Agenten keresztül a Windowsos gépre - magyarán szükség van egy OS X-t futtató gépre is, rajta a Xamarin Mac Agenttel.

Működő emulátorokat nem nagyon fogsz találni, mert az Apple jogászai az első nanoszekundumban szétszednék azt, aki ilyennel próbálkozik.

2016. szept. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Oké köszi szépen, ment a zöld. Egy virtualbox-on, vagy vmware-ben tudok ilyen mac gépet létrehozni, amin elfut egy iphone emulátor, amit esetleg tudok csatlakoztatni a windwos-os xamarin-hoz?

Köszönöm.

2016. szept. 18. 13:35
 3/13 anonim ***** válasza:

#1

Az apple jogászai nem tennének ilyet, mert hála az égnek azt nem szabhatja meg az apple, hogy milyen platformról fejleszthess a szarjaira - egyszerűen arról van szó, hogy ők nem írnak windowsos verziót, és mivel nem open source ezért agyfszt kapsz mire összehaxxolsz valamit win(bagy bármi ami nem osx) alá.

2016. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, elvileg lehetséges VMWare-ben OS X-t futtatni, bár én utoljára évekkel ezelőtt találkoztam ilyennel, így gyakorlati tanácsokat nem tudok adni.


#3: mivel egy szimulátor megírása maga után vonná, hogy az iOS API-jait is lemásolják, az meg az Oracle kontra Google per után tudvalevő, hogy jogi szempontból legalábbis aggályos, így ezt nem jelenteném ki.

2016. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És direktbe felmegy a mac egy pc-re?
2016. szept. 18. 20:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, és olyan hardverrel rendelkezel, akkor igen, fel lehet rakni az OS X-t. Hackintosh-ra keress rá.
2016. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

vmware 11-hez van OSX patch. Simán le lehet tölteni

netről a vmware gépet (persze nem legális oldalról).


Ha rászorultam, akkor patchelt vmware + image +

xcode rajta, vm lanon át tesztre és ennyi.

2016. szept. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Működő emulátorokat nem nagyon fogsz találni, mert az Apple jogászai az első nanoszekundumban szétszednék azt, aki ilyennel próbálkozik."


:o)


Ugyan miért is tennék?

2016. szept. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

How to Use iOS Emulator for Android


[link]

2016. szept. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8: #4-esben már megválaszoltam.


#9: legalább kattintanál rá a letöltésre... Természetesen kamu a dolog.

2016. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!