Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudnátok feladatokat mondani...

Tudnátok feladatokat mondani egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

Még általános iskolás vagyok, C#-ot tanulgatok, persze csak otthon, az iskolában semmi ilyesmit nem veszünk, legfeljebb HTML-t, de azt én nem nevezném programozásnak (elnézést)

Szóval feladatok kellenének (console programban gondolkodjatok, kérlek)

For, while ciklusokat, valamennyi változót, if, switch, illetve az egyéb alap parancsokat (wrtie, read stb...) ismerem. Egyszóval az alapokat. (tömböket még nem vettem át, régebbről rémlenek, de azt inkább hagyjuk.

Olyan feladatokra gondolok, mint például "írj egy programot, ami x alapján orrbatossza y-t". Persze ez csak egy hülye példa volt. Most föld hülye számológépeket próbálok cifrázni, más nem jut eszembe (pl. ez: [link] . Gondolom van benne bőven, amit egyszerűbben is megoldhattam volna, nyugodtan javítsatok ki, abból is tanulok.)

Köszönöm a válaszokat, hasznosra megy a zöld pacsi.


2016. szept. 23. 21:29
1 2
 11/12 SimkoL ***** válasza:
Általában én itt Pascal-ban, Delphi-ben 'osztom az észt' ezért itt egy Pascal számológép: [link] Mivel nagyon olvasható nyelv, nem magyarázkodom, készítsd el ugyan ezt C#-ban.
2016. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
codingame.com
2016. szept. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!