Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Általában mi az, amin a...

Általában mi az, amin a próbaidős juniorok el szoktak bukni?

Figyelt kérdés

Kiderül, hogy emberileg nem okék, vagy esetleg szakmailag vagy nem akarnak tanulni?

Milyen arányban nem válnak be?



2016. szept. 24. 03:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Emberileg szerintem már kiszűrik az interjún. Elvileg ezért van a HR-en a beszélgetés....

Szakmailag már nehezebb illetve a taníthatóság is menet közben derül ki. Utóbbi kettő feltételezem vegyes, vagy összefügg. Többnyire aki szakmailag rendben van az tanítható is szerintem. Fordítva már nem biztos, hogy igaz, mert az oké, hogy junior, de 0-ról kezdeni mindent nincs idő még akkor sem, ha gyorsan tanul. Akkor az már nem junior hanem gyakornok.

2016. szept. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Összefoglalva: a szaktudás hiánya lehet a leggyakoribb probléma.
2016. szept. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, azon szokás elbukni, hogy mondhatni az interjún még valahogy csak túljutsz, majd kiderül, hogy valójában mennyire nem vagy...profi. Ill. a másik típikusabb amikor toppon vagy a témában, csak épp finoman szólva nem v csapatjátékos
2016. szept. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!