Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet netes játékokhoz...

Hogyan lehet netes játékokhoz úgynevezett ismétlődő parancsot/feladatot írni?

Figyelt kérdés
Mondom a lényeget, van egy online játék, ahol úgy lehet fejlődni hogy bizonyos szörnyeket, lényeket kell leütni. Minél többet ütsz le, annál gyorsabbal haladsz. A gond csak az hogy rengeteg időbe telik ez ami nekem sajnos nincs. Már így is több mint 3 évet tettem bele a játékba és úgy döntöttem jó kicsit megkönnyíteni a dolgot és ehhez kéne nekem egy program, ebben kérném a segítségeteket. Aki segít annak előre is köszönöm. Szép napot mindenkinek.

2016. okt. 6. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi minden játékban tiltott és büntetett.
2016. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég egyszerű. Szerintem még programot se kell írnod ha olyan a játék. Például elég ha letöltesz egy automatikus mouse clicker-t (egér klikkelgető) ami xy időközönként automatikusan adott pontra nyom. Vannak már ilyenek. Billentyűre dettó szerintem, hogy járkáljon a karaktered folyamatosan előrefelé pl. (lenyomva tartja a program a fel nyilat pl).

Amúgy amiről beszélsz az egy bot, de mint mondtam nem biztos, hogy muszáj ilyeneket írnod, csak gondolkozz.

2016. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy meg #1, ez sem teljesen igaz amit leírtál.

Ha online játékokat írtál volna persze, a legtöbb online játékban tiltott ez.

De a single player (egyjátékos) játékokban nincs bajuk a fejlesztőknek. A legtöbbhöz csalás kód is van, amit maguk a fejlesztők tettek be azoknak, akik nem szeretik a fair játékot... :D És könnyítésre vágynak.

2016. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!