Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen tematika szerint lenne...

Milyen tematika szerint lenne érdemes programozást tanulni (C#)?

Figyelt kérdés

Mostanság végeztem az összes fellelhető magyar C# oktatóvideóval, az OOP alapjai is megvannak, viszont most elakadtam, nem tudom, hogy mi a következő lépés.

Milyen tematika szerint érdemes haladni?

Inkább console appból legyen több vagy windows formosból most?


2016. nov. 2. 01:33
 1/6 Hominida ***** válasza:
Kezdj programot írni. Találj ki valami kis feladatot, és oldd meg. Ha az OOP-t is megrágtad, akkor formoson próbáld ki a tudásodat.
2016. nov. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Form vagy uwp
2016. nov. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben átgondolnám, hogy mit akarok csinálni. A programozás egy marha nagy terület, lehet belőled

- asztali alkalmazásfejlesztő

- mobil fejlesztő

- hardverprogramozó

- készíthetsz webes dolgokat

- csinálhatsz játékokat

- meg még egy csomó minden mást.

Szerencsére a Microsoft .NET és a C# nyelv készséggel áll a rendelkezésedre, akármelyiket is választod.

2016. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, játékfejlesztés igazán nem érdekel, viszont asztali alkalmazások, webes dolgok érdekesen hangzanak, csak még nem tudom hogyan kellene nekiindulni.
2016. nov. 2. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
A kettő közül melyik izgat jobban? Mert egyik téma nagyobb, mint a másik, egyszerre iszonyatosan sok lesz.
2016. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hominida ***** válasza:
Akkor kezdd asztalival. A webeshez összecsiszolt háttér kell, több komponenst kell egyszerre tologatni. A sima asztali programhoz összesen a te géped kell, és ha nem jól fut, akkor biztos, hogy a hiba nálad van.
2016. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!