Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Web-programozó okj képzés...

Web-programozó okj képzés után valami továbbképzés féle?

Figyelt kérdés

Ami ad egy normális mai kornak megfelelő "trendi" alapot, vagy akár haladó szintre emel?

Mit érdemes elvégezni és hol utána?

Elvégeztem 2 éves fsz-en de mai kornak megfelelő tudást egyáltalán nem adott, magamtól meg nem megy a fejlődés, hiába rágom magam át a keretrendszereken ha nem értem mi mire való, és ebből hogy lehet később normális saját kódot írni. Másik, a webdesign, illetve a sitebuilding, már akkor is fejlettebb volt a technika mikor tanultuk, mégsem azt tanultuk. Eleve ott kezdődött, hogy html4-el, xhtml-el idétlenkedtünk, mikor már javában bejött a html5 szabvány. PHP verziók különbségéről szó se volt pl...



2016. nov. 3. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó angol tudással és őnképzéssel bármit megtanulhatsz a témában.
2016. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha magadtól nem megy a fejlődés, akkor kb. itt ragadtál. Magyarországon nincs normális IT képzés, a szakemberek vagy külföldön tanultak, vagy önképzéssel.
2016. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor marad az önképzés? Pedig jobban szeretem ha elmagyarázzák, de végül is youtube tutorial is arra való...
2016. nov. 3. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jó az angolod, youtube és egyéb tutorialok meg gyakorlás alapján remekül lehet tanulni. Én pl. a Laravel keretrendszerbe így tanultam bele, elég gyorsan és nagyon megkedveltem, mert remekül kigondolt és összerakott rendszer és marha gyorsan lehet benne fejleszteni.
2016. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!