Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyi a reális bérigény java...

Mennyi a reális bérigény java junior programozóként?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szinte mindig megállapodás alapján történik a dolog, de mekkora az az összeg ami elvárhatónak mondható, és nem küldenek el rögtön melegebb éghajlatra, hogy mit akarok kezdőként ?
2016. nov. 22. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
32%

Nézd. A valóság az, hogy kezdőként felvesznek diplomás minimálbérrel és beigérik, hogy a jellemzően 3 hónapos próbaidő után megemelik a fizetésedet.


Amiket hallani a havi nettó 300-500 K-s pénzekről, azok jó része üres legenda. Lehet ennyit keresni, sőt, ennél többet is, de nem mindenkinek.

2016. nov. 24. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nézd. A valóság az, hogy kezdőként felvesznek diplomás minimálbérrel és beigérik, hogy a jellemzően 3 hónapos próbaidő után megemelik a fizetésedet. "


Hát azért én még ilyet nem láttam. A kezdőként 350k nettó az tényleg általában túlzás, de nettó 200 ezret azért hozzád szoktak vágni Budapesten. Máshol meg aztán ki tudja (bár ismerek olyat, aki még egyetem alatt, nyáron dolgozva keresett havi ennyit, de ez tényleg a plafon).

2016. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. nov. 24. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!