Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Állásinterjú Nokiánál?

Állásinterjú Nokiánál?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata Nokia programozói állásinterjúról? Milyen nehéz a teszt , mire kell figyelni?

2017. febr. 8. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen nehéz? Q. Nehéz!

Már ha nem az összeszerelő sorra jelentkezel.

mert oda elég a 8 általános (Négy első és négy második osztály.)

2017. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Három évvel ezelőtt voltam náluk, a 15 kérdéses teszt informatikaelméleti főleg (FIFO és LIFO adattípusok kiválasztása, allokációs kérdések, heap vs stack), de van benne elég triviális kérdés is, például pass by value, pointer és reference közötti különbségek, meg egy bónuszkérdés. Személyes interjún beágyazott rendszerekről kérdeztek, ezekre fejlesztési tapasztalat, UML-ben kellett egy kis modult felsketchelni, aztán megetettek és beszéltünk a részletekről. Ott dolgoztam 2 hónapot, de túl sok volt a feladat egyetem mellett, így fel kellett mondanom.
2017. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!