Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Minecraft launcher kód Visual...

Ferdi77 kérdése:

Minecraft launcher kód Visual basic nyelven?

Figyelt kérdés
Egy olyan kellene, amiben egy textboxba be lehet ne írni a játékosnevet is. Én nagyon sokat keresgéltem az interneten kódért, de nem találtam. Ha találtam is nem működött, 30 hiba volt benn, javítottam rajt, de persze utána sem működött.

2017. febr. 17. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell egy n+1edik lancser.
2017. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régen mi ezt úgy csináltuk, hogy készítettünk egy parancsikont, megfelelően felparaméterezve a programot, és dupla klikkre ment úgy, ahogy szerettük volna.
2017. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 Hat en arra kivancsi lettem volna =)).


Kerdezo: Ird le nekem reszletesen mit szeretnel. Mert addig vagom, hogy egy egyedi 'launcher'-t akartok irni de minek + input mezo a jatekosnak ? Ide beirja a nevet es akkor az lesz a neve ? Mert akkor ossze kell kotni adatbazissal maskepp nem fog mukodni. Jo volt a program amit letoltottel de 1-2 helyt valtoztatni kell rajta. Kiirja a hibat is ha tudsz angolul akkor megerted ;)

2017. máj. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!