Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » SAP szakembernek készülök....

SAP szakembernek készülök. Több programnyelven szeretnék megtanulni, választanék egyet a C nyelvek közül is. Melyiket lenne érdemes: C, C# vagy C++?

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 19:27
 1/6 Alex Fly ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy programozó, de az én választásom a C++ lenne. Nem a legkönnyebb, de innen könnyebben váltasz C-re.

A C++-ban több a kötöttség, de ezek működnek C alatt is, fordítva viszont nehezebb új szabályokhoz alkalmazkodni. A C# a Microsoft világban használható C leszármazott, gyakorlatilag a C++-hoz hasonló fejlesztés, ám más ágon. De a fejlesztői ismerték a C++-t és amit jónak tartottak benne, azt átvették. Itt elég csaköaökülönbségeket megtanulni.

2017. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már SAP, akkor inkább ABAP.
2017. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

A SAP-nak van saját programozási nyelve, amit a második írt.

Egyébként meg a SAP szakember eléggé tág fogalom, de 99%, hogy az adatbázis kezelési ismereteken túl nem lesz szükséged programozói tudásra.

2017. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ABAP-ot, Javát, és SQL-t már tervbe vettem, csak mondták, hogy valamilyen C nyelv is jól jön. Kíváncsi voltam, melyik.
2017. márc. 12. 23:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz egy nyelv C szintaxisú, hogy benne van a nevében a C. A Java ugyan úgy ebbe a csoportba tartozik, mint a C# meg a C++. A C# például kezdetben leginkább egy Java nyúlás volt.
2017. márc. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-nek igaza van. Továbbá hozzátenném, hogy teljesen felesleges ennyi nyelvet tanulGATNI. Válassz 1 max kettőt, de azt használhatóan tanuld meg. ABAP + java bőven elég. Az sql pedig alap mindenhol.
2017. márc. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!