Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozók, fejlesztők!...

Programozók, fejlesztők! Hogyan jutottatok el oda, ahol most vagytok?

Figyelt kérdés
Hol végeztétek a középiskolát, azt követően hol folytattátok a tanulmányaitokat. Első gyakorlati tapasztalatokat hol szereztétek, hányadik munkahely az ahol most dolgoztok? Mennyire vagytok megelégedve a mostani munkahelyetekkel, esetleg van egy következő szint, ahol dolgozni szeretnétek? A mostani tapasztalatokkal van valami, amit másképp csinálnátok, ha most állnátok pl. érettségi előtt?

2017. márc. 10. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Hármas metróval.
2017. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sok ropi + kávé

Ha most kéne, akkor sok chips + kóla.

2017. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hominida ***** válasza:
Mi ez, valami kutatás? Cimbora, az érettségi előtt az ember nem is sejti még, hogy húsz évvel később hová veti a vihar. Esetleg a hulláját. Próbálj minél több dolgot megtanulni, amíg még bírod, később már nem lesz rá időd, és oda jutsz, ahol most én vagyok. Mai tapasztalatom alapján az érettségi előtt otthagynám azt a lányt, akivel jártam, mert már tudom, hogy becsapott.
2017. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy egy átlagos programozó milyen úton vált sikeressé a munkájában. :)
2017. márc. 10. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Matek-info tagozatos gimibe jartam, majd elte ik prog inf bsc+msc. Egyetem alatt reszt vettem egyetemi projectekben majd a mesterkepzes alatt dolgoztam egy startupnal, majd egy multinal helyezkedtem el. Menet kozben sok mindennek olvastam utana otthon magamtol, szakmai rendezvenyekre jartam. Most kint dolgozok Nemetorszagban szoftver tanacsadokent. Szeretnem par ev mulva elinditani a sajat vallalkozasomat. Igazabol ha ujra kezdenem sem tennem nagyon mashogy. Talan egy erasmust bevallaltam volna az egyetemen.
2017. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!