Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet C#-ban alprogramm...

Hogyan lehet C#-ban alprogrammal adott tulajdonságú értékeket kiíratni konzol képernyőre?

Figyelt kérdés
Odáig eljutottam, hogy egy értéket ki tudok vele írni, de mikor már egy tulajdonság alapján kell szelektálni, és kiírni az adatokat, az már nem igazán megy, mert 2x írja ki az utolsó értéket, és nem tudok vele mit kezdeni.

2017. márc. 18. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egy kicsit konkrétabban... ?
2017. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az van, hogy egy hét napi csapadékmennyiségeit tároljuk egy tömbben, és fel van már töltve adatokkal. Az a feladat, hogy alprogram segítségével meg kell adni azokat a napokat, amikor többet esett, mint 1000 mm.
2017. márc. 18. 21:08
 3/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem hét, hónap!
2017. márc. 18. 21:08
 4/17 Hominida ***** válasza:
Azt hiszem, nem a kiíratással lehet gondod, hanem rosszul fejezel be egy ciklust. A probléma ez esetben nem technikai, hanem logikai, és csak alaposan végig kell gondolnod a program menetét.
2017. márc. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jobban átgondoltam és most már jó minden! :) Még annyi lenne, hogy ha van egy tömb és egy menü, amiben olyan menüpontok vannak, amikkel a tömb egy-egy tulajdonságú elemeit íratjuk ki. Tegyük fel, hogy feltöltés előtt mégis rámegyek az egyik ilyen menüpontra, de nem ír ki semmit. Olyat szeretnék, hogy kiírja legalább, hogy: "A tömb még nincs feltöltve adatokkal". Meg lehet oldani?
2017. márc. 19. 12:17
 6/17 anonim ***** válasza:
Meg.
2017. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
És odáig mikor fogunk eljutni, hogy értelmes kérdéseket teszel fel végre?
2017. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Béna vagyok ehhez, ez van. Jó, köszöntem szépen, már sokat "segítettél", pihenj kicsit...
2017. márc. 19. 13:05
 9/17 anonim ***** válasza:

Mihez vagy béna? Egy k#rva kérdést feltenni?

Azt életképtelenségnek hívják nem máshogy.

2017. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ahelyett, hogy csesztetnél, és ha tudsz, próbáld meg nekem elmagyarázni, hogy hogyan kell, ha nem, akkor menj tovább...Nem, nem a kérdésfeltevéshez vagyok béna, hanem a C#-hoz még mindig, és leírtam konkrétan, hogy mi a probléma. Tipikus bunkó színvonal...
2017. márc. 19. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!