Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozásban mit jelentenek...

Programozásban mit jelentenek a változók? Nehéz megtanulni Programozni? Matematikának melyik része kell fontos a geometria része?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos ezét tőletek kérdezem meg hogy a változók az a program nyelvben a rövidítések?

pl:Echo,const vagy ilyenek?


2017. ápr. 11. 23:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ez a 77%-os majom mindenhova beszemeteli a kis konyhanyelvű baromságait, csak tudnám minek?

Próbálnak okosnak tűnni, de egy kicsit jobban hozzáértőnek rögtön leesik, hogy szar van a palacsintában a gyenge hasonlatokkal, életképtelen példákkal.

Az mindenesetre biztos, hogy borzasztó bicskanyitogató a stílusa.

2017. ápr. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

[link]

35. oldaltól.

2017. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

12-es (77 %-os, amatőr):


Az egyik gond az, hogy amit te írtál, az egészen más, mint amire hivatkozol.

A másik gond, hogy amire hivatkozol, az is elég pongyola, kevéssé szakmai.

A harmadik gond meg az, hogy ma már minden hülye írhat könyvet, sőt, akár szakkönyvnek álcázott, vagy annak tűnő marhaságokat is.


A negyedik gond pedig, hogy ezzel a firkálással lehetőséget biztosít más hülyéknek ahhoz, hogy rá vagy a nevetséges művére hivatkozzanak.

2017. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Én ezt értem. Hülye vagyok a programozáshoz, rossz a felfogásom és az életre sem vagyok alkalmas. De ezt egy kicsit tegyük félre, mivel nem én vagyok a főszereplő, hanem a kérdezőnek kellene annak lennie.


Van egy kérdező, aki szeretne megtudni néhány dolgot. Szemmel láthatóan 100%-ban hasznos válasz erre a kérdésre még nem érkezett, holott minden egyes általa feltett kérdés jól megválaszolható, annak ellenére, hogy a programozói szakmába egyáltalán nincs belelátása.


Te két dolgot tehetnél meg, ami a kérdezőt közelebb viszi a válaszhoz. Az egyik az, hogy saját választ írsz a kérdésre. A másik pedig az, hogy - mivel előttünk már félmillióan megválaszolták ezeket a kérdéseket, te miért írnád le N+1-szer is ugyanazt - belinkelsz egy oldalt. De figyelembe véve a te állításodat, miszerint "ma már minden hülye írhat könyvet, sőt, akár szakkönyvnek álcázott, vagy annak tűnő marhaságokat is", téged is hülyének lehet nézni és a leendő írásod/linked is feltehetően marhaság. Szóval egy egyszerű, megválaszolható kérdésre senki sem adhat választ.


Nem marad más, minthogy szét off-oljuk a témát.

2017. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Te két dolgot tehetnél meg,"


Még ebben is tévedsz.

Én megtehetem azt is, hogy felhívom a figyelmedet arra, hogy a kérdezők kimondatlanul is a kompetens emberek válaszaira kiváncsiak, nem az olyan buta, magamutogatók hibás hülyeségeire, mint a tied.

Mert te csak összeolvastál mindenfélét, a hiányosságokat kiegészíti az agyad - természetesen hibásan - és azt "tálalod" a kérdezőknek, olyan stílusban, ami megütközést kelt másokban is és bennem is. Nem utolsó sorban pedig félrevezeted a kérdezőt is a borzalmas, szakmaiatlan hülyeségeiddel, ahelyett, hogy csendben maradnál. Az ugyanis, hogy más még nem válaszolt, még nem teremt számodra jogalapot arra, hogy megpróbálj menőzni a szánalmas és kínos szószaiddal.

2017. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

""Te két dolgot tehetnél meg,"


Még ebben is tévedsz."

És mi lenne, ha végigolvasnád a mondatot, amit írtam? Azt írtam, hogy "Te két dolgot tehetnél meg, ami a kérdezőt közelebb viszi a válaszhoz.". De ezzel a hozzászólásoddal még mindig nem vitted előrébb a kérdezőt, csak engem szidtál, holott már beismertem, hogy hibát követtem el és hülye vagyok a programozáshoz, az egész informatikához és az élethez is, nem utolsó sorban egy szánalmas idióta barom állat is vagyok. Mégis, még mindig engem oltasz ahelyett, hogy valami használható választ adnál a kérdezőnek.


Segíteni akartam, rávilágítottatok, hogy többet ártottam, mint használtam, én is elismertem, így soha többé nem szólok bele szakmai kérdésekbe. Viszont továbbra is szeretném látni a 100%-ban hasznosnak minősített választ, például tőled.

2017. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én nem megyek bele a vitába, csak azt akarom mondani, hogy az a linkelt könyv valami borzalom.


Én idáig bírtam:

"Napjainkban a programok írásához grafikus integrált fejlesztıi környezetek (IDE - Integrated

Development Enviroment) állnak rendelkezésünkre. Ezek tartalmaznak szövegszerkesztıt, fordítót (esetleg interpretert), kapcsolatszerkesztıt, betöltıt, futtató rendszert és belövıt."

2017. ápr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Van abba még ilyen is:


"Taszkok esetén (egy processzoron) egy „kaktusz” verem épül föl."


Meg ilyen: "A randevú bekövetkezte a taszkokban befolyásolható a SELECT-utasítás segítségével."


Vagy: "A generikus programozási paradigma az újrafelhasználhatóság és így a procedurális

absztrakció eszköze. Az újrafelhasználás ott érhetı tetten, hogy egy mintaszövegbıl

tetszıleges számú konkrét szöveg generálható."

2017. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

# 18/18 Időpont ma 11:24


Ezeket egyszerűen nem tudom olyan kontextusban elhelyezni ahol értelmes lenne.

2017. ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Ezeket egyszerűen nem tudom olyan kontextusban elhelyezni ahol értelmes lenne."


Nem vagy egyedül.

Ez nekem sem sikerült, ezért is tettem szóvá.

A szakmai oldal hibáin, a konzekvencia hiányán túl azonban stilisztikailag is elég fésületlen ez a könyv.

2017. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!